Individuálne multifokálne šošovky vám prinášajú takmer dokonalé videnie. Predstavujú novinku na našom trhu v cene už od 250 €. Sú vyrábané novou Freeform technológiou v zahraničnej licencii a spĺňajú tie najprísnejšie optické kritériá. Vďaka skvelej stabilite obrazu, eliminácii bočného skreslenia, širokému zornému poľu a individualizácii uspokoja aj veľmi náročného užívateľa. Zároveň garantujú ostré videnie vo všetkých pohľadových rovinách.

Celodenné multifokálne okuliarové šošovky 

PanoraMAX sú prémiové individuálne multifokály na celodenné nosenie s prirodzeným videním na všetky vzdialenosti a s výrazne rozšíreným zorným poľom.

Vyrobené novou technológiou Freeform sa vyznačujú vysokou stabilitou videnia bez pocitov „plávania“ obrazu. Umožňujú vysoký stupeň personalizácie podľa parametrov očí, povolania aj mimopracovných aktivít s garanciou bezproblémového návyku do niekoľkých dní.

Porovnajte šírku poľa

 

 

šírka zorného poľa pri pohľade na rôzne vzdialenosti cez základné (konvenčné) a najpokrokovejšie individuálne multifokály vyrobené technológiou Freeform.
 

Výhody:

  • V porovnaní s bežnými multifokálmi príjemne rozšírená čítacia aj stredná zóna.
  • Panoramatická zóna do diaľky bez rušivých bočných skreslení.
  • Pocit stability pri pohybe aj pri rýchlom striedaní pohľadu.
  • Komfort pri čítaní aj šoférovaní, ľahká adaptácia.
  • Každá šošovka je individuálne skalkulovaná digitálnou 3D-Eye metódou.

Bližšie informácie nájdete v produktových brožúrach PanoraMAX, PanoraMAX Individual a PanoraMAX+.