Danae VIP day – všetci na jednej lodi

Viac ako tridsať najdôležitejších obchodných partnerov spoločnosti Danae sa začiatkom decembra 2012 v Bratislave zúčastnilo prvého Danae VIP Day.

Okrem odborných seminárov a uvedenia na trh druhej generácie progresívnych šošoviek Hoyalux iD Lifestyle V+ bolo súčasťou podujatia aj predstavenie svetoznámeho cirkusu Cirque du Soleil vo Viedni.

„Vždy koncom roka sa chceme osobne poďakovať naším najdôležitejším obchodným partnerom za celoročnú spoluprácu,“ konštatovala zakladateľka spoločnosti Danae Diana Procházková.

Ako ďalej uviedla, spojenie nových mulifokálnych šošoviek značky Hoya a svetoznámeho cirkusu nebolo náhodné. „Tak ako je Cirque du Soleil progresívny, moderný, inovatívny a aj inšpiratívny, rovnako aj spoločnosť Hoya a jej produkty sú výsledkom inovatívne, pokrokové a inšpirujú ostatných iným pohľadom na svet,“ povedala.

Optici s akciou neskrývali spokojnosť. „Akciu považujem za veľmi vydarenú.

Nielen som získala nové poznatky, ale potešilo ma aj úchvatné predstavenie Cirque du Soleil,“ povedala Milada Benediktyová z Revúcej.

„Bodaj by už bol opäť koniec roka. Už len kvôli takejto akcii,“ uviedla s úsmevom Klaudia Poórová z Galanty s tým, že program bol naozaj

bohatý a vyvážený. „Ani som si nestihla všimnúť a už bol večer,“ dodala.

„Naši obchodní partneri dobre vedia, že spoločnosť Danae bola vždy iná. Aj preto sme sa rozhodli usporiadať podujatie na lodi. Všetci v optickej branži sme na jednej lodi. Jeden

bez druhého nemôžeme existovať,“ podotkla Procházková na margo miesta konania akcie – Botel Marina.

Účastníci Danae VIP Day si okrem netradičného pohľadu na Bratislavu z hladiny Dunaja mohli počas podujatia vychutnať kvalitné francúzske vína, pravú indickú kuchyňu a originálnu tanečnicu práve indických tancov.

„Nasadili sme latku veľmi vysoko, ale nasledujúci ročník bude určite ešte lepší,“ uzavrela s úsmevom Diana Procházková.